Zaloguj się
adresy
Wynik wyszukiwania


Reklama

Zakłady Mechaniczne Zwoleń


ul. Perzyny 118
26-700 Zwoleń

Zakłady Mechaniczne Zwoleń zostały założone w 1984 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i naprawach wózków widłowych, samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych i drogowych, a także silników spalinowych (ponad 30 typów). Obecnie zatrudniamy ponad 50 pracowników, posiadamy 2000 m2 powierzchni serwisowej. Posiadamy uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego, które umożliwiają nam naprawę i modernizację wózków widłowych. Dysponujemy ponad 30 maszynami do obróbki, m.in. szlifierkami do wałów korbowych, wytaczarkami do bloków cylindrowych, urządzeniami do napraw pneumatyki i hydrauliki, itp. Nasze usługi świadczymy dla firm z całej Polski, na wykonane usługi i sprzedawane pojazdy i maszyny udzielamy pisemnej 12 - miesięcznej gwarancji. Od 10 lat zakres naszych usług poszerzyliśmy o bezpośredni import wózków widłowych LINDE (inne na zamówienie) oraz samochodów ciężarowych - MAN, Volvo, Mercedes - a także wynajem wózków widłowych. Sprowadzane pojazdy są w bardzo dobrym stanie technicznym i sprzedawane są po dokładnych przeglądach i ewentualnych naprawach w naszej firmie. Jesteśmy również przedstawicielem firm HC, MASALTA i SUNWARD - fabrycznie nowe wózki widłowe, maszyny budowlane i drogowe. Prowadzimy sprzedaż leasingową i ratalną oraz zapewniamy dostawę specjalistycznym transportem. Oferowane przez nas wózki widłowe posiadają pełną dokumentację. Końcowy odbiór wózka widłowego przez Urząd Dozoru Technicznego wykonujemy bezpośrednio na Państwa Firmę. W ramach wzajemnych rozliczeń przyjmujemy dotychczas eksploatowane wózki. Posiadamy w sprzedaży osprzęt roboczy do wózków widłowych (przesuwy, widły, pozycjonery, obrotnice, paletyzery, chwytaki itp.) oraz pełen asortyment części zamiennych a także ogumienie do każdego modelu wózka. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia dozorowe pozwalające na wykonywanie przeglądów oraz przygotowanie wózków do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. W ramach prowadzonej działalności możemy podjąć się całościowej obsługi wózków widłowych, samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych w Państwa Firmie. W przypadku Państwa wątpliwości co do wyboru odpowiedniego wózka widłowego, samochodu ciężarowego czy maszyny budowlanej służymy fachowym doradztwem.

wózki widłowe, samochody ciężarowe, silniki wysokoprężne, części zamienne, ogumienie

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.


ul. Bogusza 19
26-700 ZWOLEŃ

Zakład Projektowo-Produkcyjno-Usługowy ZNAK


ul. Żeromskiego 5
26-700 ZWOLEŃ

Zakład Konstrukcji Stalowych Sławomir Paciejewski


ul. Wojska Polskiego 126
26-700 ZWOLEŃ

Przedsiębiorstwo Prywatne JADEX-bis Bożena Dąbrowska


ul. Batalionów Chłopskich 33
26-713 KAZANÓW

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe POMTECH Janusz Czapka


ul. Doktora Perzyny 116/118
26-700 Zwoleń

Przedsiębiorstwo POMTECH założone zostało w roku 1992 przez Janusza Czapkę. W pierwszym okresie działalności firma zajmowała się produkcją kostki brukowej, stopniowo poszerzając swoją ofertę nie tylko o najnowsze wzory kostek, ale również o kolejne elementy galanterii betonowej, takie jak obrzeża, krawężniki czy palisady. Dziś Przedsiębiorstwo POMTECH jest prężną i dynamiczną firmą, która gwarantuje produkt wytworzony technologią najwyższej światowej klasy, oraz ofertę dopasowaną do potrzeb indywidualnego klienta. Rosnące moce produkcyjne pozwalają na realizację nawet największych zamówień. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa, inwestycje w coraz nowocześniejsze urządzenia świadczą o woli nieustannego doskonalenia jakości i estetyki produktu. Od ponad 15 lat Przedsiębiorstwo POMTECH jest obecnie na rynku w sektorze budowlanymi oferuje klientom najbardziej elegancki i praktyczny produkt. Szeroka gama oferowanych produktów czyni ofertę firmy Pomtech naturalną odpowiedzią na nowości technologiczne i trendy w architekturze ogrodów. Wszystkie produkty firmy Pomtech podlegają okresowym badaniom jakości, tak aby zapewnić klientom najwyższą jakość i pewność, że otrzymują wyrób najwyższej klasy. Jakość estetyka, ekologiczność, którym towarzyszy niska cena produktu, to podstawowe wartości firmy Pomtech, które realizowane na co dzień pozwalają przekładać misję firmy na bardzo konkretne rozwiązania.

PRODUCENT, KOSTKA BRUKOWA, GALANTERIA BETONOWA, KRAWĘŻNIKI DROGOWE, OBRZEŻA CHODNIKOWE

Najnowsze wpisy Biznes

Logistyka medyczna Logmed

Sprzedajemy i serwisujemy urządzenia firmy SciCan - producenta STATIM najszybszego autoklawu na świecie.Zapewniamy lekarzom...

» więcej

kredyt
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm