Zaloguj się
adresy
Wyszukiwanie dla

EnergiaReklama

EFOR. REAL ESTATE


Piotrkowska 124 /Nawrot 2
90-060 Łódź

Więcej informacji: www.efor24.pl EFOR. REAL ESTATE to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm na łódzkim rynku nieruchomości. Nasza firma istnieje od 2001 roku. Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w różnych sektorach rynku. Nieruchomości mieszkaniowe (nowe inwestycje), nieruchomości komercyjne oraz zarządzanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: - badaniach rynku, - wycenach, - zarządzaniu nieruchomościami, - pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, - pośrednictwie w wynajmie powierzchni komercyjnych, - pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, - marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych. Jesteśmy znani z najwyższej jakości usług, profesjonalizmu, a także skuteczności podejmowanych działań opartych na rzetelnej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku nieruchomości Łodzi i regionu. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych. EFOR. REAL ESTATE koncentruje się na efektywności ekonomicznej inwestycji, fachowej i skutecznej obsłudze inwestorów na rynku nieruchomości przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych Łodzi i regionu. Proponowane przez nas lokalizacje i usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb inwestorów, którym zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach prowadzenia inwestycji; udzielimy wszechstronnej pomocy w poszukiwaniu nieruchomości, pomocy w zakresie infrastruktury (energia, woda, gaz, telefon i Internet, drogi) i pozwoleń (na budowę, na przebudowę, na renowację, na wyburzenie) oraz pomocy przy rekrutacji personelu, uzyskaniu pomocy publicznej oraz marketingu i reklamie inwestycji. Mamy jasną wizję rozwoju. EFOR. REAL ESTATE jest obecnie jednym z liderów wśród firm zajmujących się pośrednictwem i doradztwem na rynku nieruchomości Łodzi i regionu. Naszą misją jest utrzymanie wysokiej dynamiki rozwoju i uzyskanie pozycji dominującej na rynku łódzkim. Droga do tego celu wiedzie poprzez ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi oraz wzbogacanie oferty. Ku naszej satysfakcji i zadowoleniu klientów.

nieruchomości, łódź, inwestycje, łódzkie, pośrednicy

Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych EL-Q


ul. Jagiellońska 81/83
42-200 CZĘSTOCHOWA

EL-Q Sp. z o.o. ZAKŁAD PRODUKCJI URZˇDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

stacje transformatorowe, transformatory, rozdzielnica, rozdzielnia, złącza

Zakład Energetyczny WARSZAWA-TEREN SA


ul. Marsa 95
04-470 WARSZAWA

Sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług przesyłowych, dostarczanie energii elektrycznej, obrót energią elektryczną, wytwarzanie energii elektrycznej.

zakład energetyczny, energetyka mazowsze, energia elektryczna, dystrybutor energii, energia

Zakład Energetyczny WAŁBRZYCH SA


ul. Wysockiego 11
58-300 WAŁBRZYCH

Energia elektryczna jest elementem naszego codziennego funkcjonowania. SprawdĹş jak ją zaoszczędzić, niższe zużycie - niższe rachunki!

usługi, zmiany, światło, Wartości, ceną

Zakład Energetyczny TORUŃ SA


ul. Bema 128
87-100 TORUŃ

ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Toruniu - oddział koncernu energetycznego, dostawcy prądu do około 2,7 mln. klientÓw - prąd w domu i w firmie. Na stronach www m.in.: informacje dla klientÓw, kontrahentÓw i dziennikarzy (dane kontaktowe, usługi, godz. otwarcia BOK-Ów, druki do pobrania, dostawa energii elektrycznej, oferty pracy, planowane wyłączenia, zamÓwienia publiczne i przetargi, energia elektryczna i zasady bezpiecznego użytkowania prądu, edukacja energetyczna, informacje prasowe). SpÓłka ENERGA-OPERATOR (dawny Koncern Energetyczny ENERGA SA) powstała z połączenia dawnych zakładÓw energetycznych z siedzibami w miastach: Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Koszalin, Słupsk, Olsztyn, Płock, Toruń.

Zakład Energetyczny ŁÓDŹ-TEREN SA


skr. poczt. 224
90-950 ŁÓDŹ 1

Witamy na stronie Zakładu Energetycznego Łód·-Teren S.A. - największego dostawcy energii elektrycznej w centralnej Polsce.

ZEŁ-T S.A., zakład energetyczny, rejony energetyczne, energia elektryczna

Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych POZYTON Sp. z o.o.


ul. Staszica 8
42-200 CZĘSTOCHOWA

POZYTON, liczniki energii elektrycznej, liczniki elektroniczne, electricity meters, oprogramowanie, Częstochowa

Liczniki energii elektrycznej, Pozyton, Pomiar energii, Liczniki, Liczniki energii

Zakład Elektroenergetyczny H. Cz. ELSEN Sp. z o.o.


ul. Kucelińska 22
42-200 Częstochowa

Zakład Elektronenergetyczny Elsen ,materiały ogniotrwałe,energetyka,ciepło,energia,życie z energią,wyroby hutnicze

Zakład Elektronenergetyczny Elsen, Elsen, częstochowa, czestochowa, materiały ogniotrwałe

Najnowsze wpisy Biznes

Logistyka medyczna Logmed

Sprzedajemy i serwisujemy urządzenia firmy SciCan - producenta STATIM najszybszego autoklawu na świecie.Zapewniamy lekarzom...

» więcej

kredyt
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm