Zaloguj się
adresy
Wyszukiwanie dla

producentReklama

Logistyka medyczna Logmed


Księcia Ziemowita 53
03-885 Warszawa

Sprzedajemy i serwisujemy urządzenia firmy SciCan - producenta STATIM najszybszego autoklawu na świecie.Zapewniamy lekarzom stomatologom, okulistom, laryngologom,chirurgom oraz placówkom medycznym, dostęp do najwyższej klasy sprzętu do dezynfekcji i sterylizacji. Kanadyjska firma SciCan znana jest przede wszystkim z najszybszych na świecie autoklawów STATIM, które są niezastąpione w sytuacjach, kiedy trzeba działać natychmiast i pod presją czasu. Służymy doradztwem i profesjonalnym serwisem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.logmed.pl.

Statim, sterylizacja, dezynfekcja, myjka-dezynfektor, serwis

URL: http://www.logmed.pl

Z.P.H.PILEX


Żonkilowa 41
60-175 Poznań

Serdecznie witamy na stronie firmy "Z.P.H. PILEX POZNAN". Od 1983 roku jesteśmy producentem maszyn do obróbki drewna, metalu, ceramiki, kamienia, spełniających każde wymagania użytkowe, techniczne i handlowe. Zajmujemy się również dystrybucją maszyn i urządzeń dla budownictwa. Oferowane przez naszą firmę wyroby maja zastosowanie w wielu dziedzinach działalności gospodarczej. Mogą być wykorzystywane w dużych zakładach, warsztatach rzemieślniczych, jak i przez indywidualnych użytkowników. Owocem wieloletniego doświadczenia jest wysoka jakość wyrobów co znajduje potwierdzenie w przyznanych medalach i nagrodach na targach i wystawach. Naszym klientom zapewniamy poza serwisem kulturalną i fachową obsługę. Aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców, zakupione u nas maszyny w krótkim terminie rozwozimy na terenie całej Polski własnym transportem. Stale rosnąca liczba naszych odbiorców w kraju i stawiane przez nich wymagania, zmuszają nas do ciągłej dbałości o jakość i unowocześnianie wyrobów. Dlugoletnia aktywna działalność na rynku,łacznie z wielkim doświadczeniem, pozwolily firmie PILEX stworzyc wlasny system troski o klienta. Wszystkie elementy tego systemu wlasciewie dostosowane do potrzeb charakteru polskiego rynku pozwalajanam sadzic, iż zostaliśmy obdarowani zaufaniem odbiorcow i użytkowników. Wszystkie maszyny produkowane sa życzeń uwzględnieniem życzeń odbiorcow w zakresie jakości i zastosowania .Poprawki i ulepszenia konstrukcyjne SA rezultatem wlasnych działań rozwojowych,wykonanie maszyn i ich produkcja Sa nadzorowane według obowiązujących norm technicznych gwarantujących zgodność według wymogami bezpieczeństwa czego wynikiem jest certyfikat CE. Naszym klientom zapewniamy-poza serwisem-kilturalna i fachowa obsługę.liczba ponad 200 odbiorcow w kraju i poza jej granicami,stawiane przez nich wymagania zmuszaja nasado ciągłej dbałości o jakość i unowocześnienie wyrobow ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Stasinski Mariusz +48 506 066 526

allegro, allegro pl, andrzej roszkiewicz, aukcje internetowe, budowa Aktywne

PHU SISOU ROMAN OGRODNICZEK


Szybowa 2
41-808 Zabrze

Oferujemy szeroki wybór opon bieżnikowanych do wszystkich typów pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników i maszyn rolniczych. Opony biężnikowane objęte są roczną gwarancją producenta.

opony, opony osobowe, opony dostawcze, opony rolnicze, opony ciężarowe

Sklep Budowlaniec


Żwirki i Wigury 18
26-600 Radom

Szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych wykończeniowych materiałów budowlanych najlepszych polskich producentów oraz importowanych z Niemiec, ze szczególnym uwzględnieniem chemii budowlanej.

farby, radom, dufa, atlas, lakiery

Progress Eco S.A. - Sita Techniczne i Filtry Przemysłowe


Dobrów 7
28-142 Tuczępy

Progress Eco S.A. jest wiodącym polskim producentem sit i siatek technicznych, wkładów filtracyjnych oraz technologicznie zaawansowanych wyrobów na ich bazie. Od ponad 20 lat tworzy i dostarcza kompleksowe rozwiązania do przemysłowych procesów przesiewania, klasyfikacji, odwadniania oraz separacji i filtracji. Oferuje kompleksowy program produkcyjny, doradczy oraz serwisowy.

sita, siatki, sita techniczne, siatki techniczne, sita przemysłowe

elabika


Zakopiańska 9
30-418 Kraków

Projektowanie i sprzedaż niezbędnych, poszukiwanych i pożądanych produktów reklamowych dla firm i agencji reklamowych. Produkcja następujących artykułów: stroje reklamowe, maskotki reklamowe, odzież reklamowa, odzież robocza, akcesoria dla kibiców – szaliki, maskotki, łapki, czapki, koszulki, gadżety reklamowe, torby reklamowe.

producent strojów reklamowych, akcesoria kibica, gadżety reklamowe, maskotki reklamowe, stroje reklamowe

FIGURA Studio Modelowania Sylwetki


Stroma 1a (Pływalnia)
15-661 Białystok

Studio Modelowania Sylwetki FIGURA Zapraszamy do miejsca o ciepłym, niepowtarzalnym klimacie, które oferuje niezwykle skuteczny program dbałości o sylwetkę i ciało, z wykorzystaniem najnowszej generacji specjalistycznych urządzeń wiodących producentów. Jest to łatwy, a zarazem przyjemny oraz niezwykle skuteczny sposób na kształtowanie sylwetki oraz walkę z typowymi problemami kobiet – cellulitem i zbędnymi kilogramami. Dzięki innowacyjnym urządzeniom oraz miłemu i wykwalifikowanemu personelowi, efekty prześcigną Twoje oczekiwania! Na pewno znajdziesz coś dla siebie… Oferujemy także sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała uznanych na rynku marek: TOŁPA, ABACOSUN oraz BINGO COSMETICS. Akceptujemy karty rabatowe Benefit oraz JMD. Studio Modelowania Sylwetki FIGURA to... inwestycja w Twoje piękno i zdrowie VACU ACTIV EXCELLENCE - bieżnia w podciśnieniu VACU ACTIV THERMAL - stepper w podczerwieni VIBRA ACTIV - platforma wibracyjna ROLLING STAR - rollmasaż WELLSYSTEM RELAX - rewelacyjne urządzenie do suchego hydromasażu

vacu, vibra, activ, wellsystem, rolling

PIK FOISON sp z o.o.


Brukowa 6/8
31-341 Łódź

Firma Pik Foison sp. z o.o. jest producentem zamków błyskawicznych i importerem tkanin kaletniczych i dodatków kaletniczych.

Zipper, Slider, biza, podszewka, guziki

Bartontech


Wodna 10
89-412 Sośno

Oferujemy belownice do prasowania odpadów (papier, karton, folia, plastik, puszki, tkaniny, pianki, itp.), belownice kanałowe. Belownice pionowe i poziome, jednokomorowe i wielokomorowe, kanałowe od 2 do 60 ton zgniotu! Oferujemy również chwytaki do koparek przeznaczone do selekcji i załadunku odpadów, złomu, drewna, gruzu, do rozbiórek budowlanych i demontażu. Do każdego typu koparek. Belownice i chwytaki są fabrycznie nowe, wykonane z wysoko-jakościowych materiałów z gwarancją producenta. Nowe w cenie używanych! Pełna oferta na: www.bartontech.pl

odpady, recykling, belownice, utylizacja odpadów, segregacja odpadów

Firma Handlowa AM


Mickiewicza 1
65-001 Zielona Góra

Hurtownia odzieży damskiej typu outlet, końcówki kolekcji. Odzież jest polskich producentów. Hurtownia oferuje płaszcze, kurtki, garsonki, żakiety, sukienki, bluzki, spódnice, spodnie oraz inną odzież damską - ModaHurt.pl

hurtownia, odzieży, damskiej, outlet, końcówki

Najnowsze wpisy Biznes

Korner Catering J.G.K. Zagrodny-Kuczer

Jesteśmy najstarszą firmą rodzinną cateringowo - gastronomiczną, Działamy 17 lat, Organizujemy bankiety, eventy,...

» więcej

kredyt
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm