Zaloguj się
adresy
Wyszukiwanie dla

przemysłoweReklama

COMERCJA


Prymasa Wyszyńskiego 9
33-113 Zgłobice

Profesjonalnie wykonujemy posadzki przemysłowe, betonowe, żywiczne: poliuretanowe bądź epoksydowe w tym antystatyczne. Płyty betonowe, żelbetowe. Jastrychy cementowe. Kompleksowe remonty posadzek. Na wykonywane posadzki udzielamy gwarancji. Prace w systemie bezpyłowym.

posadzki przemysłowe, posadzki betonowe, posadzki żelbetowe, jastrychy, posadzki żywiczne

PHU SISOU ROMAN OGRODNICZEK


Szybowa 2
41-808 Zabrze

Oferujemy szeroki wybór opon bieżnikowanych do wszystkich typów pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników i maszyn rolniczych. Opony biężnikowane objęte są roczną gwarancją producenta.

opony, opony osobowe, opony dostawcze, opony rolnicze, opony ciężarowe

OCMER Sp. z o.o.


Al. Kościuszki 80/82
90-437 ŁÓDŹ

Hale stalowe w lekkiej konstrukcji firmy Ocmer / Remco. W ofercie: hale stalowe przeznaczone na magazyny i hale logistyczne, targowe hale stalowe, hale stalowe dla stacji obsługi samochodów, produkcyjne hale stalowe, hale sportowe oraz inne konstrukcje stalowe hal dla przemysłu, handlu i sektora usług.

magazyny, hale, stalowe, konstrukcje, projektowanie

Progress Eco S.A. - Sita Techniczne i Filtry Przemysłowe


Dobrów 7
28-142 Tuczępy

Progress Eco S.A. jest wiodącym polskim producentem sit i siatek technicznych, wkładów filtracyjnych oraz technologicznie zaawansowanych wyrobów na ich bazie. Od ponad 20 lat tworzy i dostarcza kompleksowe rozwiązania do przemysłowych procesów przesiewania, klasyfikacji, odwadniania oraz separacji i filtracji. Oferuje kompleksowy program produkcyjny, doradczy oraz serwisowy.

sita, siatki, sita techniczne, siatki techniczne, sita przemysłowe

IZOMAT Andrzej Mickiewicz


Staszica 14
89-300 Wyrzysk

Firma IZOMAT zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w nowoczesne materiały izolacyjne do: Budownictwo - budynki mieszkalne, chłodnie, mroźnie, hale przemysłowe. Motoryzacja - budowa camperów, kontenerów, chłodni, mrożni, izoterm w samochodach i przyczepach, Rolnictwo i sadownictwo - docieplenia chlewni, obór, kurników, budowa przechowalni, mroźni oraz chłodni. OFERUJEMY: Przyczepy – indywidualne zamówienia Zabudowy - pojazdów camperów i przyczep, Panele termoizolacyjne typu Sandwich - wypełnienia PUR, PIR, XPS, EPS, Wool - okładziny dowolne. Opakowania - tacki, pojemniki i opakowania dla gastronomii, cukiernictwa, garmażerii z OPS, PP, ALU. - Menu Box I,II,III dzielne - Lunch Box, Hamburger Box, pojemniki styropianowe EPS. OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY: * Aerożele, nanotechnologia- nowoczesne materiały izolacyjne w formie mat izolacyjnych, * Nanoinox rury przesyłowe ze stali nierdzewnej w osłonie z aerożelu w rozwiązaniach solarnych, ciepłowniczych, gazowych i sanitarnych oraz osłony na zawory Porofix * Płyty budowlane XPS B. * Płyty techniczne rowkowane XPS TR. * Płyty izolacyjno-drenażowe XPS ID oraz poliuretanu PUR. * Płyty cięte oraz bloki z poliuretanu PUR i PIR. * Płyty izolacyjne z poliuretanu PIR i PUR firmyKINGSPAN i RECTICEL * Płyty z pianki poliizocyjanurowej PIR IzoTERM * Wełna mineralna ISOVER * Płyty warstwowe S-ścienne i D-dachowe PUR, PIR, Wool, EPS w I, II, III gatunku * Obróbki blacharskie i materiały montażowe * Płyty do wypełnień drzwi typu sandwicz z rdzeniem PUR, XPS, w opcji z klejem * Płyty sandwicz do zabudów pojazdów z rdzeniem PUR, PIR, XPS, EPS * Laminaty poliestrowe wzmacniane włóknem szklanym oraz profile GFK. * Kleje poliuretanowe PUR jednoskładnikowe i dwuskładnikowe. * Piany montażowe PUR, masy klejąco uszczelniające PUR.

Izomat, +Izomat Wyrzysk, +Aerogel, +polistyren ekstrudowany XPS, +styropian EPS

EFOR. REAL ESTATE


Piotrkowska 124 /Nawrot 2
90-060 Łódź

Więcej informacji: www.efor24.pl EFOR. REAL ESTATE to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm na łódzkim rynku nieruchomości. Nasza firma istnieje od 2001 roku. Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w różnych sektorach rynku. Nieruchomości mieszkaniowe (nowe inwestycje), nieruchomości komercyjne oraz zarządzanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: - badaniach rynku, - wycenach, - zarządzaniu nieruchomościami, - pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, - pośrednictwie w wynajmie powierzchni komercyjnych, - pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, - marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych. Jesteśmy znani z najwyższej jakości usług, profesjonalizmu, a także skuteczności podejmowanych działań opartych na rzetelnej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku nieruchomości Łodzi i regionu. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych. EFOR. REAL ESTATE koncentruje się na efektywności ekonomicznej inwestycji, fachowej i skutecznej obsłudze inwestorów na rynku nieruchomości przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych Łodzi i regionu. Proponowane przez nas lokalizacje i usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb inwestorów, którym zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach prowadzenia inwestycji; udzielimy wszechstronnej pomocy w poszukiwaniu nieruchomości, pomocy w zakresie infrastruktury (energia, woda, gaz, telefon i Internet, drogi) i pozwoleń (na budowę, na przebudowę, na renowację, na wyburzenie) oraz pomocy przy rekrutacji personelu, uzyskaniu pomocy publicznej oraz marketingu i reklamie inwestycji. Mamy jasną wizję rozwoju. EFOR. REAL ESTATE jest obecnie jednym z liderów wśród firm zajmujących się pośrednictwem i doradztwem na rynku nieruchomości Łodzi i regionu. Naszą misją jest utrzymanie wysokiej dynamiki rozwoju i uzyskanie pozycji dominującej na rynku łódzkim. Droga do tego celu wiedzie poprzez ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi oraz wzbogacanie oferty. Ku naszej satysfakcji i zadowoleniu klientów.

nieruchomości, łódź, inwestycje, łódzkie, pośrednicy

Cerchem


Komuny Paryskiej 55
50-452 Wrocław

Historia firmy Firma CERCHEM powstała w roku 1994. Specjalizuje się w sprzedaży produktów: drzwi antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna pcv, okna drewniane, okna i witryny z aluminium, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, żaluzje wewnętrzne pionowe i poziome, markizy Tasta, bramy garażowe i przemysłowe. Oferujemy drzwi: GERDA, PORTA, DIERRE, DRE, POLSKONE, INTERDOOR, INVADO, MIKEA, i innych Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu stolarki otworowej. Firma Cerchem sprzedaje produkty przy współpracy z renomowanymi firmami i dlatego oferuje wyroby najwyższej jakości posiadające certyfikaty i atesty. Ogromną wagę przywiązujemy do dopasowania oferty do oczekiwań każdego klienta. Ciągle rozwijamy swoją ofertę przedstawiając interesujące wzornictwo i kolorystykę dostosowując się do wszystkich wymaganych wytycznych w budownictwie. Dopasowujemy produkty do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Bardzo rygorystycznie podchodzimy do montażu zakupionych produktów. Istotnym elemenem naszych usług jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Salony sprzedaży mieszczą się we: •Wrocławiu przy ul. Komuny Paryskiej 55. •Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego 75

drzwi, okna, rolety, bramy, montaż

Ubezpieczenia Joanna Głowacka


Sambora 42
81-253 Gdynia

jestem wyłącznym przedstawicielem TU Allianz Polska S.A.

ubezpieczenia życiowe, ubezpieczenia majątkowe, fundusze inwestycyjne, banki, kredyty

ALSMART S.C.


ul. Radzikowskiego 56
31-315 Kraków

ALSMART S.C. jest Firmą która projektuje, wykonuje oraz pomaga w wyborze optymalnego rozwiązania z zakresu teletechniki i elektryki budowlanej. Posiadamy duże doświadczenie w instalacjach dla przemysłu i budownictwa mieszkaniowego. Oferujemy systemy: - Instalacje elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne, SN i NN, zasilanie zapasowe - Inteligentnego Budynku (BMS oraz EiB/KnX) - Sieci Strukturalne (LAN/WAN) - Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) - Telewizji Przemysłowej (CCTV) - Sygnalizacji Pożaru (SAP) - Kontroli Dostępu (KD) - Rejestracji Czasu Pracy (RCP) - Domofonowe i Wideo domofonowe - Centrale Telefoniczne analogowe, cyfrowe oraz VoIP - Klimatyzacje komfortu i precyzyjną - Instalacje gaszenia oraz wczesnej detekcji dymu - Automatyka Nasze Usługi świadczymy na terenie całego kraju, 24h/dobę , 7 dni w tygodniu. Zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, http://www.alsmart.pl/produkty.html oraz do kontaktowania się z nami w celu umówienia się na spotkanie. Wycena i wstępne negocjacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Łączę wyrazy szacunku: Piotr Górski Piotr.gorski@alsmart.pl ALSMART S.C. Ul. Radzikowskiego 56 31-315 Kraków www.alsmart.pl GSM: 792 677 852

INSTALACJE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE TELETECHNICZNE, MONTAŻ, PROJEKTOWANIE, AUDYT

RUWAC Polska


Metalowców 13
41-500 Chorzów

RUWAC Polska dostarcza szeroki wachlarz standardowych urządzeń odkurzających opierając się na identycznych elementach konstrukcyjnych, które pod względem wymaganej mocy oraz filtrowania można dobierać w wieloraki sposób – dzięki czemu nasze odkurzacze mogą znaleźć zastosowanie prawie we wszystkich dziedzinach do odkurzania i odsysania odpadów i zanieczyszczeń produkcyjnych, w wersji przenośnej (przejezdnej) lub stacjonarnej. Zakres zastosowania odkurzaczy sięga od sprzątania obiektów przemysłowych poprzez usuwanie wiórów metalowych, odsysanie cieczy oraz mgły olejowej aż po usuwanie niebezpiecznych substancji jak resztki azbestu i materiałów wybuchowych.

Ruwac, odkurzacz, odkurzacze przemysłowe, odkurzacze specjalistyczne, odkurzacze ATEX

Najnowsze wpisy Biznes

NewCast

Projektowanie stron internetowych, prezentacje multimedialne

» więcej

kredyt
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm