Zaloguj się
adresy
Wyszukiwanie dla

restauracjeReklama

Centrum Wywiadu Gospodarczego


Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

Centrum Wywiadu Gospodarczego działa samodzielnie od 2001 roku i działamy w kilku płaszczyznach: Wywiad gospodarczy to kontrola stanu faktycznego kontrahentów, ich stanu majątkowego, wiarygodności płatniczej, prawa własności do nieruchomości, płynności finansowej, opinii w środowisku, rzetelności w kontaktach handlowych w kraju i zagranicą oraz innych specyficznych informacji. Klient decyduje o tym, jakie informacje chce uzyskać. Wykrywanie urządzeń podsłuchowych: Przeszukujemy firmy, hotele, banki, restauracje, domy, mieszkania, samochody i inne obiekty. Przeprowadzamy także badania sieci elektrycznej, telefonicznej i przewodów metalizowanych. Dział Windykacji zajmuje się odzyskiwaniem udokumentowanych należności z niezapłaconych umów sprzedaży, umów cywilnych, aktów notarialnych, wyroków sądowych, itp. Nie pobieramy opłat wstępnych. Ponadto oferujemy po wstępnym rozpoznaniu wykup długów ze środków własnych zanim zostaną one odzyskane od dłużnika. Zaplecze prawne, którym dysponujemy nieustannie monitoruje i wspomaga nasze działania. W razie potrzeby nasi prawnicy udzielają Państwu porad prawnych . Ponadto, ściśle współpracujemy z wieloma firmami o podobnym profilu działalności co pozwala nam na wysoką skuteczność zarówno na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami. Prowadzimy szkolenia i porady z zakresu windykacji, wywiadu, wykrywania urządzeń podsłuchowych. Udzielamy też błyskawicznych mail-owych - odpłatnych porad dotyczących windykacji, oddłużania, wywiadu i innych. Agenci Terenowi Centrum Wywiadu Gospodarczego: Bielsko- Biała, Ustroń, Kraków, Narok, Opole, Żukowo, Gdańsk, Tarnów, Inowrocław, Poznań, Toruń, Zabrze

podsłuchów, giełda wierzytelności, obrót wierzytelności, lista dłuzników, szkolenia

Zakład Produkcyjno-Handlowy VICTORIA-CYMES


ul. Kołobrzeska 43
78-600 WAŁCZ

ZPH VICTORIA CYMES producent syropów i soków zagęszczanych, napojów owocowych, wody i musztard. Dystrybucja w kanale handlu tradycyjnego, sieciowego i gastronomii.

syrop, syrop barmański, sok, sok wysokosłodzony, napój

SAMUELSONS Polska Sp. z o.o.


ul. Jelinka 10
01-646 WARSZAWA

Aranżacje wnętrz sklepów i obiektów gastronomicznych - Samuelsons Polska. Od 1996 r. projektujemy i wyposażamy sklepy i obiekty gastronomiczne. Wspiera nas europejska tradycja i renoma Samuelsons Group. Aranżując funkcjonalną i estetyczną przestrzeń planujemy Państwa sukces. Zapraszamy!

kompleksowe wyposażenie sklepów, wyposażenie sklepów, meble sklepowe, meble systemowe, pod klucz

Restauracje BRACI ZIELIŃSKICH


ul. Kilińskiego 59/63
90-118 ŁÓDŹ

Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne POLMECH Sp. z o.o.


ul. Kurpińskiego 15
63-911 RAWICZ

Grupa PIEPRZYK - hurtownia paliw, stacje paliw, hotele, restauracje, bary, fabryka mebli, salony meblowe, reklama, komputery, rtv, agd, rolnictwo, motoryzacja

pieprzyk, hurtownia, stacje, paliwa, hotel

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ANTYKI MSV Sp. z o.o. Pałac KROBIELOWICE


Krobielowice
55-080 KĄTY WROCŁAWSKIE

Pałac Krobielowice - Hotel i Restauracja zaprasza. Pokoje hotelowe, restauracja, posiłki, bankiety, konferencje. Zebrania, seminaria, wypoczynek, bale, happeningi, rezerwacje, noclegi, golf, pole, golfowe, rycerski, klub, golfowy.

Hotel, Hotels, pokoje, rooms, apartamenty

Powszechna Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM


ul. św. Leonarda 6
25-311 KIELCE

Największy producent tradycyjnego pieczywa i wyrobów ciastkarskich w Kielcach , sieć sklepów spożywczych i przemysłowych, sieć barów i restauracji.

społem, w Kielcach, pieczywo, gastronomia, producenci

Ośrodek Informacji Turystycznej i Promocji Miasta w Słupsku


ul. Wojska Polskiego 16
76-200 SŁUPSK

Strona internetowa Słupska. Znajdziesz tu obszerne informacje o mieście i zabytkach, setki zdjęć słupska oraz zdjęć z imprez, plan miasta, katalog firm i instytucji, darmowe ogłoszenia. Zapraszamy!!!

Słupsk, Slupsk, miasto słupsk, zdjęcia słupska, zdjecia slupska

HOTELE ZBYSZKO


ul. Obrońców Nowogrodu 2
18-414 NOWOGRÓD

Hotel ZAJAZD PIASTOWSKI Leszek Tomaszewski


ul. Słoneczna 3
24-120 KAZIMIERZ DOLNY

Kazimierz Dolny noclegi, hotele, konferencje, restauracje. Oficjalna strona hotelu Zajazd Piastowski w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

kazimierz dolny, hotel, noclegi, konferencje, hotel zajazd piastowski

Najnowsze wpisy Biznes

NewCast

Projektowanie stron internetowych, prezentacje multimedialne

» więcej

kredyt
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm