Zaloguj się
adresy
Wyszukiwanie dla

sandReklama

Fit-Med Aleksandra Woźniak-Śliczna


Biadacz-Kamienisko 6
46-233 Biadacz

Mobilny Gabinet Masażu i Fizjoterapii powstał dla tych z Państwa, którzy pragną skorzystać z profesjonalnych usług fizjoterapeutycznych w komfortowej atmosferze własnego domu. W szerokiej gamie usług znajdą Państwo zarówno zabiegi relaksujące, poprawiające wygląd ciała jak i zmniejszające dolegliwości bólowe. Oferta dostępna na stronie www.fit-med.home.pl Po wybraniu zabiegu dostosowanego do Państwa potrzeb wystarczy zadzwonić pod numer 600 884 977 i umówić się na spotkanie. Zabiegi dostępn

masaż, fizjoterapia, rehabilitacja, zdrowie, uroda

IZOMAT Andrzej Mickiewicz


Staszica 14
89-300 Wyrzysk

Firma IZOMAT zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w nowoczesne materiały izolacyjne do: Budownictwo - budynki mieszkalne, chłodnie, mroźnie, hale przemysłowe. Motoryzacja - budowa camperów, kontenerów, chłodni, mrożni, izoterm w samochodach i przyczepach, Rolnictwo i sadownictwo - docieplenia chlewni, obór, kurników, budowa przechowalni, mroźni oraz chłodni. OFERUJEMY: Przyczepy – indywidualne zamówienia Zabudowy - pojazdów camperów i przyczep, Panele termoizolacyjne typu Sandwich - wypełnienia PUR, PIR, XPS, EPS, Wool - okładziny dowolne. Opakowania - tacki, pojemniki i opakowania dla gastronomii, cukiernictwa, garmażerii z OPS, PP, ALU. - Menu Box I,II,III dzielne - Lunch Box, Hamburger Box, pojemniki styropianowe EPS. OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY: * Aerożele, nanotechnologia- nowoczesne materiały izolacyjne w formie mat izolacyjnych, * Nanoinox rury przesyłowe ze stali nierdzewnej w osłonie z aerożelu w rozwiązaniach solarnych, ciepłowniczych, gazowych i sanitarnych oraz osłony na zawory Porofix * Płyty budowlane XPS B. * Płyty techniczne rowkowane XPS TR. * Płyty izolacyjno-drenażowe XPS ID oraz poliuretanu PUR. * Płyty cięte oraz bloki z poliuretanu PUR i PIR. * Płyty izolacyjne z poliuretanu PIR i PUR firmyKINGSPAN i RECTICEL * Płyty z pianki poliizocyjanurowej PIR IzoTERM * Wełna mineralna ISOVER * Płyty warstwowe S-ścienne i D-dachowe PUR, PIR, Wool, EPS w I, II, III gatunku * Obróbki blacharskie i materiały montażowe * Płyty do wypełnień drzwi typu sandwicz z rdzeniem PUR, XPS, w opcji z klejem * Płyty sandwicz do zabudów pojazdów z rdzeniem PUR, PIR, XPS, EPS * Laminaty poliestrowe wzmacniane włóknem szklanym oraz profile GFK. * Kleje poliuretanowe PUR jednoskładnikowe i dwuskładnikowe. * Piany montażowe PUR, masy klejąco uszczelniające PUR.

Izomat, +Izomat Wyrzysk, +Aerogel, +polistyren ekstrudowany XPS, +styropian EPS

Komandor Pomorze


Sandomierska 50
80-051 Gdańsk

Komandor Pomorze SA jest częścią polskiej grupy spółek Komandor Group. Zajmuje się obsługą rynku województwa pomorskiego oraz Skandynawii. Grupa Komandor, ze 100% kapitałem polskim, działa nie tylko na terenie kraju. Marka Komandor znana jest i kupowana już w ponad 50 krajach na 5 kontynentach. Komandor uzyskał certyfikat placówki certyfikacyjnej DNV CERTIFICATION B.V., potwierdzający spełnianie wymagań normy ISO 9001:2000.

drzwi przesuwne, zabudowy, meble, Komandor

DREPOL


Sandomierska 37/48
85-830 Bydgoszcz

Firma Drepol s.c. zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem- drzwi, schodów, balustrad, ogrodzeń oraz innych wyrobów i wykończeń z litego drewna sosnowego, bukowego, jesionowego, dębowego...

drzwi, stolarka, stolarstwo, schody, drewno

Grupa REKLAMA PL


11 Listopada 3
95-070 Aleksandrów Łódzki

grupa REKLAMA PL Łódź Warszawa to: wyroby i stojaki na ulotki z plexi, stojaki reklamowe, roll-upy, potykacze, ramki plakatowe, listwy plakatowe, banery, plakaty, roll-upy, druk ulotki, sklep on-line.

stojaki na ulotki, reklama łódź, reklama warszawa, banery reklamowe, materiały reklamowe

F.H.U. Parkiety Kosiński


Bieżanowska 47
30-812 Kraków

Parkiet i deski podłogowe krajowe i egzotyczne, duży wybór ponad 50 rodzji podłog drewnianych, cyklinowanie lakierowanie,olejowanie,projekty podłóg i schodów, profesjonalne przygotowanie podłoża , naprawa wylewek i posadzek,tylko na profesjonalnej chemi (mapei,deva,osmo,bona)sprzedaż i montaż podłóg w systemie ratalnym!!!

parkiet, parkiety, podłogi, posadzki, dąb

Zakłady Metalowe ALMET Sp. z o.o.


ul. Sandomierska 14
37-400 NISKO

Zakłady ALEX DAN Aleksander Daniłowicz


ul. Północna 23
16-400 SUWAŁKI

Zakład Usługowo-Handlowy ALEKSANDER


ul. Jagiellońska 4
44-100 GLIWICE

Najnowsze wpisy Biznes

Korner Catering J.G.K. Zagrodny-Kuczer

Jesteśmy najstarszą firmą rodzinną cateringowo - gastronomiczną, Działamy 17 lat, Organizujemy bankiety, eventy,...

» więcej

kredyt
Najnowsze na forum
Najnowsze adresy firm